top of page

Geleneksel Yelken Eğitimi

Haftalık konaklamalı yelken eğitimi 

3 gece 4 gün yada 5 gece 6 gün organize edilen konaklamalı yelken eğitimlerimiz 2010 model eğitim için tasarlanmış Beneteau Oceanis 43 model teknemizde verilmektedir. Teknemiz 2 wc 3 kabin , 400 amper lithium aküler ve güneş panelleri ile donatılmış , sarma sistem yelkenleri ve jeneratörü ile enerji problemi yaşatmayacak bir gezi teknesidir. Konaklamalı yelken eğitimlerimiz tekne kapama sistemi ile ilerler yani siz teknemizi ve eğitmenimizi kiralayarak kendinize harika bir eğitim haftası satın alırsınız.

A73203EB-286F-4F4F-BE50-624AD6A73CAE.heic
A73203EB-286F-4F4F-BE50-624AD6A73CAE.heic

Tekne Kapama kuralları 

Tekneyi kiraladığınızda sanki bir tekneniz var ve geziyormuşsunuz gibi bazı ekstra masrafları hesaplayarak tatile çıkmanızı tavsiye ederiz. Bunların başında yakıt gelir ve ma 50 litre gibi düşünebilirsiniz. Hafta boyunca yanaşacağınız yerlerde ücretli iskele ve marinaları aynı zamanda gıdayı hesaplamanızı tavsiye ederiz. Bir yelken okulu olarak hizmet içeren paketler sunmuyoruz ancak bu detaylar ile uğraşmak istemezseniz Deneyim Seyri konseptimizi inceleyebilirsiniz. 

Gökova Körfezi 

Gökova körfezi ülkemizde deniz kültürü bozulmamış , snobist akımdan daha nasibini almamış nadir kalan doğal güzelliklerimizden. Arzunuz sakin bir koyda alargada keyif etmek ve rüzgar problemi yaşamadan doyasıya yelken yapmaksa Gökova körfezi tüm doğal güzellikleri ile sizleri kucaklayacaktır. Atilla Gökova ' kın favori bölgesi olan yedi adalara gitmeyi tercih ettiğiniz gün telefonlarınızın çekmeyeceğini unutmayın. Belkide bu yüzden gitmek gerekmez mi ? 

IMG_0299.JPG
bottom of page