IMG_0916.jpg

Gökova Bros ana sponsoru

image1.jpg

Türkiye Rekoru Denemesi 

Gokova_bros_logo_secilen_1.png
Double Handed Yarış Takımı 

Türkiye turu rekoru denemesi Hopa limanından İskenderun limanına durmaksızın gerçekleştirilen 2 kişilik bir rekordur. Bu rekor denemeleri 2021 yılında Türkiye Yelken Federasyonu öncülüğü ve denetiminde başlatılmış,

solo sınıfında bu parkuru yapan Tolga Pamir'in 16 günlük denemesi referans sayılarak başlatılmış bir organizasyondur. Amaç dünyada tour the France, round the Island (İngiltere) gibi yıllardır yapılan rekor denemeleri gibi kalıcı bir gelenek haline getirilmesidir. 

Tolga ve Atilla Gökova ikilisi 2022 Mayıs ayında duo (iki kişilik) sınıfta rekor denemesini yapmaya karar vermiş ve yine Tolga Pamir'in kişilik sınıfta rekoru tekrar yapacağına ve Türk yelkenciliğini bu rekoru denemeye davetini kabul eden ilk yarışmacılardır. 1600 Millik bu zorlu parkurda Gökova kardeşler bu yıl çok iyi bir süre yaparak ilk Türkiye rekortmenleri olmayı hedeflemektedir. 

Sponsorluk 

Turkcell ana sponsorluğunda yapacağımız Türkiye rekoru denemesin bizim için anlatmak istediği başka bir hikayesi daha var. Gelişen teknoloji karşısında aynı zamanda yaşam biçimlerimiz doğaya oldukça fazla zarar vermekte ve denizcilik asla doğaya zarar veren bir yapı ile yapılmaması gereken bir yaşam tarzı. Gökova kardeşler olarak bu rekor parkurunu hiç motor kullanmadan ve kendi enerjimizi kendimiz üreterek yapacağız. Bu sayede doğanın bir parçası olarak uyum içinde yapacağımız bu zorlu seyahatin denizcilik anlamında örnek teşkil etmesi ve konformatist yaşamdan uzak ne kadar yüksek keyifle seyredebilen bir hobi olduğunu da anlatmak istiyoruz. Tüm bunların yanı sıra bu rekor denemelerinin uluslar arası platformlara taşınarak bir gelenek haline dönüşmesinde aktif rol almak ve bu projenin yapı taşları arasında gururla bulunmayı arzu ediyoruz. 

Eğer Türkiye rekoru denememizin sponsorlarından bir tanesi olarak bu platformda bizimle iş birlikteliği yapmayı arzu ederseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve bu organizasyonun bir parçası olabilirsiniz. Ülke denizciliğimizin gelişiminde birlikte yol almak ve hedeflerimize ulaşmaya çalışırken sorumluluk duyduğumuz destekçilerimizden birisi olmanız bizlere güç katmasına ve bu yolculukta ortak hikayelerimiz olmasına sebep olacaktır. 

Destekçilerimiz 

IMG_0916.jpg
IMG_0920.jpg
IMG_0919.jpg
IMG_1731.JPG
IMG_1748.jpg
Ana sponsor

Telefon 

0539 423 73 53 

Email 

Takip et 

  • Instagram
  • YouTube