Yarısmanın en centilmen hali , Yelken ...

Şu an burada gösterilecek ürünümüz yok.

yaTEK YARIŞ EĞİTİMLERİ

yılın belirli yarışlarında tek yarışa katılma imkanı oluyor ve yelken yarışçılığı ile tanışma fırsatı sunuyoruz. bazı yarışlar 1 gün bazı yarışlar ise daha fazla gün sayısına sahip.

maMARKANIZI YARIŞTIRIN

Firmanızın bir yıl boyunca branding reklamını yaparak aynı zamanda kendi personelinizden oluşan bir yarış takımına sahip olabilirsiniz. Yıllık olan bu anlaşmalar karşılıklı müzakere ile fiyatlandırılmaktadır bu yüzden bize ulaşabilirsiniz. referanslarımız ile size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Yarış takımımızda yarışın...

istanbul ' da düzenlenen tayk ve iyk kulüplerinin trofelerine kursiyerlerimiz ile ekip oluşturuyor ve trofelerde boy gösteriyoruz. Yarış takımımızda bulunmanın şartları ve fiyatı için lütfen bize e-posta ile ulaşınız.

neden yarıs egitimi

Yelken yarışçılığında öğrendiğiniz detaylar kendi teknenizde yelken yaparken hem daha iyi trim yapmanızı sağlayarak güvenlik ve hız getirecektir. Bunu yanı sıra yelken yarışçılığının getirdiği ekip çalışması ve konsantrasyon gereksinimi hayatınızın bir çok yerinde size yardımcı olacaktır. Kültürel seviyesi yüksek bu çehrede yeni yelken dostluklarıda cabası.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon