Ne Arzu Etmiştiniz ? 

adrenalin 
maksimum konfor 
rahat bir seyir 
YARIŞ - ATİ 
SİRENA 
KEYİF - ATİ

1992 Yılında ingiliz milli takımı için dizayn edilen Yarış - ati uluslar arası bir çok yarışta yarıştıktan sonra 2006 yılında revize edilerek modern yarış teknelerine karşı yarışabilecek teknolojik değişiklikler yapılmış hale getirilmiştir. 

Yarış ati , yarış eğitimlerimizin yanısıra temel ve ileri seviye yelken eğitimlerimizde bir çok dersin enstrumanlarını armasında barındırdığından eğitim anlamında en çok önemsediğimiz konuları anlattığımız teknemizdir. 

12 metre boyuna karşın sadece 5000 kg deplasmanı olan yarış ati , pupa seyirlerinde 17-22 knot arası süratler üretebilen tam bir yarış makinasıdır. 

Sirena fransız yat üreticisi Beneteau ' un en çok sattığı modellerinden olan bir Oceanis 43 ' tür. Sirena kokpit rahatlığı dışında jenaratör ve klima gibi konfor enstrumanlarınıda içinde barındırdığından temel yelken eğitimlerimizde ve aynı zamanda haftalık konaklamalı eğitimlerimizde kullandığımız rahat , güvenli ve kolay kullanımlı teknemizdir. 

Keyif ati , kurumumuzun amiral gemisi bir Jeanneau 49 ds model teknemizdir. Tamamen konforlu bir tatil için dizayn edilmiş 3 kabini ve 2 wc , her odada bulunan klima sistemi ve devamlı 220 volt güç üretebilen elektrik sistemi için konforlu tatiller ve uzun seyirler için hizmetinizdedir. 

Keyif - ati ' de yaz aylarında göcek çıkışlı haftalık konaklamalı geziler kaptanlı olarak tasarlanıyor ve size eşsiz zamanlar sunuyor. 

  • Instagram

Atillagokovasailing Yelken Eğitimleri ve Danışmanlık Hizmetleri

Atilla Gökova - capgokova@gmail.com

İletişim: +90 552 509 21 69

Çalışma Saatlerimiz: 09:00 - 19:00