Tekne Kapama 

Tekne kapatarak eğitim almak eksiklerinize odaklanan eğitmenimizin sadece size özel bir eğitim kurgulamasına olanak verirken aynı zamanda aileniz ile birlikte harika bir tatil geçirmenizi sağlar. Bu sayede gelecekte tekne kiraladığınızda veya bir tekne sahibi olduğunuzda nelerle karşılacağınızı simule eder ve deniz yaşamını denizde öğrenmenizi sağlar. 

Nerelere Gidiyoruz 

Hisarönü körfezinde bulunan koylarda konaklıyor eğer bir lokantada günü bitirmek isterseniz iskelede, teknenizde yemek yapmak isterseniz alargada konaklıyoruz.

Kaptanınız, Eğitmeniniz...

Size amatör bir kaptan olmayı öğretecek olan kaptanınızın hizmet vermek gibi bir sorumluluğu olmadığını söylememiz gerekiyor. Can güvenliğinizden sorumlu olan eğitmenimiz sizlere deniz yaşamını her anlamı ile anlatmak için orada...

Tekneniz sizin...

Bir hafta boyunca kullanacağınız teknenizi yakıtı dolu şekilde teslim ediyor ve dolu teslim alıyoruz. Ücretli iskelelerde durmayı arzu ederseniz ücretler size ait ancak eğitmeniniz sizlere bir sürü ücretsiz konaklama yeri tavsiye ediyor olacak.

Teknede yemek yapmak

Teknede yemek yapmak ev konforundan farklı olduğu gibi bazı yemekleri yapmamakta fayda var. Ağır kızartmalar gibi, bol sebze meyve, makarna ve atıştırmalıklar hayat kurtarıcı oluyor ve eğitmeniniz kolay bir deniz yaşamı için sizlere detayları anlatıyor.

Ege'de adabı muhaşere 

Eğer bir iskeleye bağlanmayı tercih ederseniz koylarda ki işletmelerin iskeleleri sizler için ücretsiz, sadece bu işletmeler sizin tesisten faydalanarak akşam yemeğinizi orada yemenizi bekliyor ve lokantadan faydalanmayacaksanız iskeleye ücretli bağlanmayı talep etmek hoş karşılanmıyor. 

5 gece 6 gün 

 Haftanın bir günü siz misafirlerimiz için teknenizi hazırlama günümüzdür. Bu yüzden rezervasyonlarımız 5 gece 6 gün olarak tasarlanır ve her ayın farklı gün sayısından dolayı bazen tarihler karmaşık gelebilir. Turlarımız 7 gün 7 gece değildir.

IMG_2750.jpg
IMG_2750.jpg

Gezi - Ati 

Beneteau Oceanis 43 

Teknemiz 2008 model Fransa yapımı oldukça güçlü , konforlu bir gezi teknesidir. içersinde 3 kabin ve 2 wc bulunur kendi konforunuz için tavsiyemiz 4 kişi gelmenizdir ancak tekne yapısal olarak 6 kişi için tasarlanmıştır. Yelkenli hayatı konforlu bir karavan gibidir ancak asla ev konforuna yaklaşamaz. 

Teknenimizde jeneratör bulunmakta olup acil elektrik ihtiyaçlarında kullanılabilmektedir ancak koylarda gece açmak hoş karşılanmamaktadır. 

8125BD45-F5C8-44F3-AFB4-C3F7D83F51DC.jpeg
IMG_0581.JPG

Benetau ocenis 43 , sarma sistem yelkenleri geniş güvertesi , 75 hp motoru ile sizlere konforlu bir seyir sağlamaktadır.