YouTube ve instagram 

Hesaplarımız 

Değişen dünya da bizler de sosyal medyayı çok aktif kullanıyor ve faydalı içerikler üretmeye çalışarak, denizcilik hayalini yaşayan herkese ulaşmaya çalışıyoruz. Snobist ve tüketim toplumu kurallarından uzak kalıcı, eğitici ve kaliteli içerikler ile hedefe yönelik doğru bilgiyi aktarma çabamızda bizleri takip ve taktir etmeniz en büyük gururumuz.

IMG_0471.jpeg

AtillaGökovaSailing YouTube kanalı 

Youtube kanalımız denizcilik ile ilgili oldukça geniş bir yelpazede içerik üretmektedir. Kanalımız da yelken yarışçılığından uzun yol seyirleri, eğitim içeriklerinden tekne refitine, güvenlik eğitimlerinden, can salı kullanımına  kadar geniş bir yelpazede bilgimizi ve maceralarımızı yayınlamaya özen gösteriyoruz. Şu anda 15.2k abone ve 1.3 milyon toplam izlenme seyrinde olan kanalımızda inandığımız ve kullandığımız ürünleri tanıtıyor, sponsorlarımız ve destekçilerimiz için içerikler üretiyoruz. Ancak bunu yaparken doğru bilgi ve samimiyet ilkemizden asla vazgeçmiyoruz.

atillagokovasailing instagram hesabımız 

instagram hesabımız hem takipçilerimiz ile devamlı etkileşimde olduğumuz bir platform olmanın yanı sıra, artık resmen ofisimiz. Tüm eğitim ilanlarımız, hızlı gelişen kararlar ile yapılan yarış veya gezi organizasyonlarımızın duyurularını buradan yapmaktayız. Aynı zamanda eğlenceli içerikler, yarışma duyuruları, çekilişler ve bilgi paylaşımları ile aktif bir hesap olarak bizi takibe almanız, güncel her şeyden haberdar olmanızı sağlayacaktır. Şimdilik 14.9 takipçi ile hizmet vermeye devam eden Instagram hesabımızı takip ederek etkileşim ağımızda olmanız bizleride ayrıca mutlu edecektir. 

Basında Biz