tekne kapama ve kabin kapama nedir 

Tekne kapama bir teknenin ve üstünde ki personelin tamamen sizin hizmetinizde olduğu tatil biçimidir. Tekne kapamada siz ve misafirleriniz dışında başka yolcu tekneye alınmaz o hafta o teknenin her kabini size ait olur. 

Kabin kapama ise bazı eğitim haftalarında tekne kapama yapmayı arzu etmeyen misafirlerimiz için organize ettiğimiz tatil biçimidir. Teknede ki odalardan birisini kapatır bir veya iki kişi konaklayarak tekneye değil kabine bedel ödersiniz. Kabini yalnız tutmak istemeniz indirim sebebi değildir.

yanımızda ne getirmeliyiz 

Yaz aylarında güneş gözlüğü , güneş kremi , uzun kollu penye , kişisel ilaçlar ve yüzme yardımcılarınız yeterlidir

kış aylarında ise bulunduğunuz parkur ve koşullara göre yanınızda getirmeniz gerekenler sizlere söyleniyor

iptal durumunda iade alabilirmiyiz 

pandemik koşulları göz önünde bulundurarak konfirmasyon ödemelerimizi küçük tutmaktayız , iptal durumunda para iadesi yapmaz hakkınızı saklı tutarız. 

butik bir yelken okulu olarak bu konuda karşılıklı anlayışınızı beklemekteyiz. 

çocuk kabul ediyormusunuz 

tekne kapama organizasyonların sorumluluğu ebebeynlere ait olmak ve imza vermek koşulu işe çocuk kabul ediyoruz. karışık gruplarda edemiyoruz. 

13 yaş ve altı için bizim eğitimlerimizin uygun olmadığının altını çizmek isteriz. 

sertfika alabililiyormuyuz

evet atillagokovasailing legal bir yelken okulu olup türk yelken federasyonu akraditasyonundan onaylanmış bir kurumdur. YY1 YY2 ve YY3 lisanlarını alabiliyorsunuz

TEK BASIMA KATILIM YAPABİLİYORMUYUM ?
geleneksel yelken egitimi konseptimiz ve yaris egitimlerimiz tamamen birey katilimin açık olup yaz aylarında konaklamalı yelken egitimlerimiz tekne kapama sistemi ile ilerlemektedir.