Interaktif yelken eğitimi

     Covid - 19 tedbirleri kapsamında doğan bu yeni fikir hem zamanımızı öğrenmek ile daha keyifli hale getirecek hem de gelecekte deniz yaşamınızı kurgulamanıza katkıda bulunacaktır. İnteraktif eğitimin youtube gibi platformlardaki eğitim videolarından farkı, birebir aldığınız bu eğitimde hem sizin ihtiyacınız olan konuların üstüne gitmemiz hem de denize dair ne sorunuz varsa cevap bulabileceğiniz samimi bir ortam oluşturmamızdır. Tekneye gelemediğiniz şu dönemde tekne ve eğitmeniniz evinize misafir oluyor ve evet Zeki Müren de sizi görebiliyor :) 

Nasıl uygulanıyor ?

Önceklikle bu eğitim için talebinizi alıyoruz , sanki tekneye gelir gibi zamanı planlanıyoruz. Eğitimlerimiz toplamda 4 saat sürüyor ve bu 4 saati 2 ' ye yada 3 ' e bölebiliyoruz.

Siz bilgisayarınızın başındayken biz teknede oluyoruz , sizin arzu ettiğiniz konuları detaylıca anlatırken uygulamalı olarak gösteriyoruz. Bunu yanı sıra dersin dışında denize dair sormak istediğiniz her şeyi sorabiliyor ve samimi cevaplar alabiliyorsunuz. Ancak tabi ki bazı kurallarımız var ve bu kurallar sizlere rezervasyondan önce bir form halinde yollanıyor. 

Size yollanan formu e-posta üzerinden okuyarak bize aynı e-posta adresine geri ekleyip yolluyorsunuz. Konu bölümüne eğitim formu, mesaj bölümüne de sadece formu okudum  anladım onaylıyorum yazıyorsunuz o kadar. İmzaya gerek yok... 

Formu bize yolladıktan size bildirilen ödeme yöntemi ile ödemenizi tamamladığınızda rezervasyonunuz konfirme ediliyor. Bundan sonraki tek adım zamanı belirlemek ve hem sizin için hem de bizim denize çıkabileceğimiz doğru anı kollamak. 

İnteraktif yelken eğitiminin ücreti 4 saati 300 TL + kdv ' dir.

Interaktif eğitime uygun eğitim konuları 

Pratik Konular 

1. Yanaşma ayrılma

2.Detaylı camadan atma 

3,Denizden adam kurtarma 

4. Alarga teknikleri 

5. Motor bakımı 

6. Yelken açma kapama 

7. Manevralar 

9.Dümen tutma teknikleri 

10. Tekneyi hızlı götürme teknikleri 

Teorik Konular 

Navigasyon 8 saat 

Meteroloji ve denizde çatışmayı önleme( standart süre ) 

Danışmanlık 

1. Kendi teknenizden bize ulaşın ( Tekneniz ile ilgili her soru ve soruna birlikte çözüm arayalım ) 

2. Tekne satın alacağım , nelere dikkat etmeliyim ? 

3 . Hangi tekne yaşam stilime ve bana uygun ? 

  • youtube kanalımız
  • instagramda biz

Atillagokovasailing Yelken Eğitimleri ve Danışmanlık Hizmetleri

0533 242 20 62 Atilla Gökova - capgokova@gmail.com