Hakkımızda 

atillagokovasailing hakkında 

 

Marka olarak 2017 yılında istanbul'da kurulan atillagokovasailing, geçmişten gelen yelken eğitimi deneyimini yeni bir bakış açısı ile devam ettirmek amacı ile kurulmuş bir yelken okuludur.

Okulumuzun baş eğitmeni Atilla Gökova profesyonel olarak 17 yıldır yelken eğitmenliği yapmakta ve aile mesleğini devam ettirmektedir. Dümen suyunda sayamayacağımız kadar çok mil; Kuzey Denizi, Atlantik ve Akdeniz seyirleri ile deneyimini misafirleri ile paylaşmaya devam etmektedir. 

Yelken okulumuzun Güney Ege ve Akdeniz operasyonları tamamen deniz yaşamını yaşatmaya odaklı, kurumsal ve ticari yelken eğitimi bakış açısından uzak, her bütçede hayal yelpazesi bulunan kişilerin yaşam standartlarına uygun bir hizmet vermeyi hedeflemektedir. 

Bu doğrultuda uzman kadromuz ve doğru tekne seçimlerimiz ile sizlere hayal ettiğiniz tatilin yanı sıra tekne sahibi olduğunuzda alacağınız keyfi yaşatırken aynı zamanda denizin problem çıkaran yüzünü de profesyonel bir anlatım ve çözümler ile birlikte stimüle etmeyi hayal ediyoruz. 

ismail burçak varol 

atilla gokova 

Bizi tercih etmek için 4 neden 

Güney Ege'ye çok hakimiz

 

hobimiz mesleğimiz 

 

butik ve özveriliyiz

 

17 yıllık deneyimimiz

işimiz hobimiz 

Deniz yaşamı benim tutkum. Bu özgürlükler cumhuriyetinde bilgimi ve tecrübemi paylaşmak beni mutlu ediyor. Hayalimdeki yaşamın önemli insanlar ile ortak hayal olduğunu bilerek yaşıyorum...

 

- İsmail Burçak Varol -

Gezdiğim onca deniz arasında bir çok üstadım gibi ben de Ege'ye vuruldum. Sizi temin edebilirim ki başka bir ülkede olmanın tatmini dışında inanın bizim Egemizden daha güzeli yer yüzünde yok...

 

- Atilla Gökova  -

Erken öde %10 indirimi kazan!

Pendik Marintürk J ( juliet iskelesi ) 

atillagokovasailing 

0552 509 21 69 

  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Instagram Clean
  • Pinterest Clean