istanbul egitimlerimiz

Cumartesi ve pazar günlerinizi aktif ve huzurlu geçirebileceğiniz bu eğitimlerimi sabah11.00 - 17.00 arasında yapılıp 6 saat x 4 gün olarak toplamda 24 saatlik bir pratik ve teorik eğitimdir.

1750 TL

Eğer hafta sonu değil hafta içi vakti olan biriyseniz tüm günlük bu program size daha uygun. Kendi kapalı grubunuzu oluşturabilir veya bizim grubumuza bireysel olarak katılabilirsiniz. 

Tekne kapama 4 gün 

10.000 TL

Bireysel katılım 

1500 TL

Kendi grubunuzu oluşturarak minumum 1 maksimum 6 kişilik grubunuzu oluşturabilir kendinize yada firmanıza özel bir gün yaşatabilirsiniz. Kurumsal eğitim Mart - Haziran döneminde hafta sonu 15.000 Tl + Kdv ' dir 

     İstanbul ' da düzenlediğimiz eğitimlerimizde bir Burgaz ada ' da mola vererek hem günümüzü güzelleştiriyor , teorik eğitimimizi yaparken aynı zamanda eşsiz lezzetleri tadıyoruz. Günlük eğitimlerimizde amaç maksimum bilgiyi sizlere aktarırken aynı zamanda şehrin bize verdiği stresten uzaklaşarak güzel bir gün yaşatmaktır. 

     

istanbul biraz yorgun

İstanbulda yaptığımız eğitimlerimizde bu yorgun şehirden biraz olsun kaçıyor ve burgaz ada ' da eşsiz lezzetleri tadarken aynı zamanda teori derslerimizi bitiriyoruz. Bu sayede ertesi gün işe döndüğünüzde diri bir zihin eşlik ediyor size bu yorgun şehirde.

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon