top of page

Fiyatlarımız 

Beneteau Oceanis 43 Teknesi 

4 günlük programlar tekne kapama 2000 euro Max 6 kişi  

Yunan adaları haftalık tekne kiralama 3000 euro Max 4 kişi 

Yunan adaları kabin kapama 1200 Euro tek yada çift kişi 

1 Haftalık konaklamalı eğitimler 2500 eu

Atiye teknesi 

Kişi başı fiyat 22.000 TL oda kahvaltı konaklama dahil 

Kurallarımız 
 

Fiyat politikamız 

Neden euro 

Firmamızda yapacağınız tüm rezervasyonlar günlük kurdan hesaplanarak TL ile ödenir , TL ile faturalandırılır ve vergilendirilir. Ancak marina , tekne sigortası , bakım , Günlük liman ücretleri , Yelken giderleri , işçilik ücretleri  sektörümüzde euro cinsindendir. Bu sebepten anlayışınızı bekler eğer kur değişiminden zarar görmek istemezseniz peşin ödeme yapmanızı tavsiye ederiz. 

Tekne Kapama 

Dünyada her orgaznizasyonda tekne kapama yaptığınızda kaptan , yakıt , aman ücretleri , gıda tarafınıza aittir. Biz eğitim kurumu olduğumuz için kaptan , eğitmene ücret yazılmaz ancak teknenin o haftaki diğer giderleri sanki tekne sahibiymişsiniz gibi size yazılır. Bu masraflara katlanmayı arzu etmiyorsanız bireysel rezervasyon yaparak yeni dostluklar edinebilir ve bir çok masrafa katılmazsınız. 

İade koşulları 

Pandemik koşulları , sokağa çıkma yasakları , doğal afetler , askeri müdahaleler , gebelik , iade sebebi oluşturmaz. Ancak bu sebeplerden yanan haftalarınız fiyat değişikliği hakları saklı kalmak ile birlikte satın aldığınız süre ilk müsayitlikte temin edilecektir. Sözleşmelerinizde iade koşulları hakkında daha fazla detay verilecektir. 

bottom of page