İşimize Sadece Sevgi ile Bağlıyız

Kurumumuzda bulunan her kişi hayatının önceliklerinde en çok deniz olsun diye bir çok dünyasal olgudan uzaklaşmıştır. O günden beri yaşamını denize adamış, doğru şekilde eğitim vermek ve doğaya uygun geziler düzenlemek için kolları sıvamıştır.

Eğitim konseptlerimiz herkesin sertifikasyonları, yaşamdan aldığı keyifler ve uzmanlık alanlarına göre dağılmıştır. Keyifli, sağlıklı ve hayatın stresinden mümkün olduğunca uzak yaşayan ekibimiz denizde sizi mutlu etmeye konsantre şekilde hem eğitiminizden hem de güvenliğinizden sorumludur. 

Tüm bunları yaparken gülen yüzler biriktirmekten keyif almaktadır!

EKİBİMİZ

Atilla Gökova
Baş Eğitmen

Atilla Gökova Sailing okulunun kurucusudur.
Gökova 2003 yılından bu yana profesyonel olarak yelken eğitmenliği yapmaktadır.
Derya Kadir Bilen
Offshore Eğitmeni

Uzun yıllar hobi olarak yaptığı yelkenciliği kurumsal hayatın kapılarını kapattıktan sonra mesleği haline getiren Bilen, okulumuzda offshore eğitimleri ve lezzet turları düzenlemekte aynı zamanda dünya turuna hazırlanmaktadır.
İsmail Burçak Varol
Yat Kaptanı & İletişim Sorumlusu

Varol, hem profesyonel yat kaptanımız olup hem de şirketimizin iletişim sorumlusudur.
Aynı zamanda usta dalgıç (dive master), kayak ve sörf eğitmenidir.
Ezgim Mıstıkoğlu
Baş Üstü Eğitmeni

Mıstıkoğlu, kurumumuzun en genç üyesi olup yelken yaşamına 4 yıldır bizimle devam etmektedir. Yarış Ati'nin baş üstü,bu alanda eğitmenimiz ve aynı zamanda Türkiye'nin en genç kadın dümencisi olma ünvanı için eğitimlerini sürdüren sporcumuzdur.
Show More
  • Instagram

Atillagokovasailing Yelken Eğitimleri ve Danışmanlık Hizmetleri

Atilla Gökova - capgokova@gmail.com

İletişim: +90 552 509 21 69

Çalışma Saatlerimiz: 09:00 - 19:00

Derya Kadir Bilen

Offshore Eğitmeni Uzun yıllar hobi olarak yaptığı yelkenciliği kurumsal hayatın kapılarını kapattıktan sonra mesleği haline getiren Bilen, okulumuzda offshore eğitimleri ve lezzet turları düzenlemekte aynı zamanda dünya turuna hazırlanmaktadır.