• youtube kanalımız
  • instagramda biz

Atillagokovasailing Yelken Eğitimleri ve Danışmanlık Hizmetleri

0533 242 20 62 Atilla Gökova - capgokova@gmail.com

 İşimize Sadece Sevgi ile Bağlıyız

Kurumumuzda bulunan her kişi hayatının önceliklerinde en çok deniz olsun diye bir çok dünyasal olgudan uzaklaşmıştır. O günden beri yaşamını denize adamış, doğru şekilde eğitim vermek ve doğaya uygun geziler düzenlemek için kolları sıvamıştır.

Eğitim konseptlerimiz herkesin sertifikasyonları, yaşamdan aldığı keyifler ve uzmanlık alanlarına göre dağılmıştır. Keyifli, sağlıklı ve hayatın stresinden mümkün olduğunca uzak yaşayan ekibimiz denizde sizi mutlu etmeye konsantre şekilde hem eğitiminizden hem de güvenliğinizden sorumludur. 

Tüm bunları yaparken de para yerine gülen yüzler biriktirmekten keyif almaktadır!

EKİBİMİZ
Atilla Gökova
Baş Eğitmen

İleri seviye yelken eğitimleri ve yarışçılık eğitimlerimizden sorumlu olan olan Gökova 2003 yılından bu yana profesyonel olarak yelken eğitmenliği yapmaktadır.
Derya Kadir Bilen
Offshore Eğitmeni

Uzun yıllar hobi olarak yaptığı yelkenciliği kurumsal hayatın kapılarını kapattıktan sonra mesleği haline getiren Bilen okulumuzda offshore eğitimleri ve lezzet turları düzenlemekte aynı zaman da dünya turuna hazırlanmaktadır.
Can Çilsal
Temel Yelken Eğitmeni

Çilsal , genç yaşına rağmen arkasında Atlantik dahil binlerce mili bırakmış mesleğine aşık dinamik temel yelken eğitmenimizdir. 27 Yaşında olan Çilsal aynı zamanda profesyonel kaptan, eğitmen ve bir dansçıdır.
Ezgim Mıstıkoğlu
Baş Üstü Eğitmeni

Mıstıkoğlu, kurumumuzun en genç üyesi olup yelken yaşamına 4 yıldır bizimle devam etmektedir. Yarış Ati
'
nin baş üstü, bu alanda eğitmenimiz ve aynı zamanda Türkiye'nin en genç kadın dümencisi olma ünvanı için eğitimlerini sürdüren sporcumuzdur.
Show More