• youtube kanalımız
  • instagramda biz

Atillagokovasailing Yelken Eğitimleri ve Danışmanlık Hizmetleri

0533 242 20 62 Atilla Gökova - capgokova@gmail.com

Denizcilik Eğitimleri

Denizcilik eğitimlerimiz 3 ana başlıkta toplanmaktadır ve amacı bir tekne sahibi olmak isteyen bireylerin veya kendi teknesinin kaptanı olmak isteyen dostlarımızın denizciliğini geliştirmek ve onları doğru bilgi ile donatarak bu eşsiz dünyaya güvenli şekilde hazırlamaktır. 

* Temel Yelken Eğitimi:

Temel seviyede verdiğimiz eğitimler öncelikle sizlerin yelken dünyası ile tanışması ve bu hobiyi sevmesi üzerine kuruludur. Rüzgarı tanıma, temel manevralar, temel yanaşma ayrılma eğitimlerimizden sonra orta ve ileri seviyeye geçmenizi sağlar.

Temel yelken eğitimlerimiz İstanbul'da Sirena ve Masal teknelerimiz ile verilmekte olup Can Hocamızın deneyimine sizleri emanet etmekteyiz. 

* Orta Seviye Yelken Eğitimi:

Orta seviye yelken eğitimlerinde artık yavaş yavaş bir kaptan sorumluluğu almayı öğrenecek, navigasyon, yanaşma ayrılma, denizden adam kurtarma gibi önemli konularla tanışacaksınız. Bu eğitimlerimiz, Sirena ve First Lady kızlarımız ile hem konaklamalı hem de konaklamasız şekilde İstanbul'da ve yazın Güney Ege'de düzenlenmektedir.

leri Seviye ve Offshore Eğitimleri:

İleri seviye eğitimlerimiz artık tamamen zorlaşan dersler ve koşullar ile sizleri aksiliklere karşı hazırlayacak, motor bakımından teknede başınıza gelebilecek her türlü probleme karşı donanım kazanmanızı sağlayacak olan uzun yol ve konaklamalı eğitimlerdir. Bu eğitimlerimizde Derya ve Atilla Hoca ile uzun yollar yapabilir, denizciliğin engin sularına bizler ile karışabilirsiniz.