Denizcilik Eğitimleri

Denizcilik eğitimlerimiz 3 ana başlıkta toplanmaktadır ve amacı bir tekne sahibi olmak isteyen bireylerin veya sadece hobi olarak yelken yapan dostlarımızın denizciliğini geliştirmek ve onları doğru bilgi ile donatarak bu eşsiz dünyaya güvenli şekilde hazırlamaktır. 

* Temel Yelken Eğitimi:

Temel seviyede verdiğimiz eğitimler öncelikle sizlerin yelken dünyası ile tanışması ve bu hobiyi sevmesi üzerine kuruludur. Rüzgarı tanıma, temel manevralar, temel yanaşma ayrılma eğitimlerimizden sonra orta ve ileri seviyeye geçmenizi sağlar.

Temel yelken eğitimlerimiz Sirea ve First Lady teknelerimiz ile konaklamalı ve konaklamasız şekilde İstanbul'da ve yazın Ege'de düzenlenmektedir.

* Orta Seviye Yelken Eğitimi:

Orta seviye yelken eğitimlerinde artık yavaş yavaş bir kaptan sorumluluğu almayı öğrenecek, navigasyon, yanaşma ayrılma, denizden adam kurtarma gibi önemli konularla tanışacaksınız. Bu eğitimlerimiz, Sirena ve First Lady ile hem konaklamalı hem de konaklamasız şekilde İstanbul'da ve yazın Ege'de düzenlenmektedir.

leri Seviye ve Offshore Eğitimleri:

İleri seviye eğitimlerimiz artık tamamen zorlaşan dersler ve koşullar ile sizleri aksiliklere karşı hazırlayacak, motor bakımından teknede başınıza gelebilecek her türlü probleme karşı donanım kazanmanızı sağlayacaktır. Uzun yol ve konaklamalı eğitimlerdir.

  • Instagram

Atillagokovasailing Yelken Eğitimleri ve Danışmanlık Hizmetleri

Atilla Gökova - capgokova@gmail.com

İletişim: +90 552 509 21 69

Çalışma Saatlerimiz: 09:00 - 19:00