IMG_1544.JPG

deneyim seyri 

atilla gökova 

Türkiye rekoru parkurunu başarı ile bitiren Atiye teknemizde yelkenciliğin inceliklerini öğrenirken Çökertme koyunda bulunan harika tesisimiz rahat bir tatil yaşamanız için sizleri bekliyor. 

Gökova körfezinde tüm gün yelken yaptıktan sonra sizin için hazırlanmış odalarınızda dinlenirken Rose Mary restaurantın eşsiz lezzetleri sizleri bekliyor olacak. 

Yelken eğitiminiz konforlu bir tatile dönüşüyor. 

IMG_4537.jpeg
IMG_0173.jpg

rose mary restaurant

Çökertme Koyu 

Karadaki tesisimiz Rose Mary Restaurant 20 yıllık işletme deneyimi ile tatilinizi konforla geçirmenizi sağlarken harika bir yelken eğitimi alabilmeniz için tüm konfor olanaklarını sizlere sunuyor. Tesisimizde bulunan çift kişilik 4 odamız gündüz Gökova körfezinde yelken yaptıktan sonra dinlenmeniz için sizleri bekliyor olacak.

IMG_0178.jpg

Odalarımız 

IMG_0184.jpg
IMG_0186.jpg
IMG_0176.jpg

Program

3 gece 4 gün 

Konaklama tesisimizde buluşma saatimiz sabah 10:00 olup ilk günümüzde saat 12:00'de denize açılıyor ve gün batımına kadar eğitimimizi yapıyoruz. Karaya döndüğümüzde akşam yemeğimizden sonra günü müzik ve sohbet ile tamamlıyoruz.

2. ve 3. gün sabah kahvaltısında yapılacak teorik dersten sonra denize açılıyoruz gün batımında döndüğümüz tesisimizde akşam denizinin keyfini sürerken günü yemek ile sonlandırıyoruz. 

 

4. gün check out yaparak tekrar denize açılıyoruz ve akşam 17:00'de vedalaşıyoruz. 

Tatilinizi uzatmayı arzu ederseniz atillagokovasailing'e uygulanan indirimli fiyatlar ile tatilinize devam edebilirsiniz. 

Programımızın fiyatı kişi başı 12.000₺ 'dir ve fiyatımıza konaklama , tekne ve eğitiminiz dahildir. Yeme içme faaliyetleri fiyatımıza dahil değildir.  

 2023 Program tarihlerimizi
yakında paylaşacağız