Danışmanlık

KENDİ TEKNENİZDE EĞİTİM ALIN    

Kendi teknenizde eğitim almanın atillagokovasailing deneyimi ile farklılıkları olup geçmiş referanslarımız ile sadece teknenizde sizlere yelken eğitimi vermiyor, aynı zamanda satın almış olduğunuz teknenin kronik arızaları, kullanım kolaylıkları, arma ve dizayna göre yelken yapmakta ki karakteristik yapısını sizlere tanıtıyor ve aynı amanda güvenlik ekipmanları listenizi hazırlıyoruz.

 

Bu sayede yelken eğitiminizin yanı sıra tekneniz ile ilgili geniş bir bilgi yelpazesine ulaşmış oluyorsunuz. Eğer tekneniz ile ilgili böyle bir dataya ihtiyaç duymuyorsanız deneyimli eğitmenlerimiz ile kendi teknenizde eğitiminizi yine organize ediyoruz.

TEKNE SATIN ALMA DANIŞMANLIĞI

Sıfır veya ikinci el bir tekne satın alıyorsanız farklı konularda yaptığımız hizmeti ile satın alma işlemlerinizi yönetiyor, satın alma opsiyonlarınızı sizlerin ihtiyaçlarını belirleyerek yanlış opsiyonlar seçme ihtimalinizi azaltıyor, yurt dışı transferinizi ve tekne teslim sürecinizi sizin için satıcı ve alıcı arasında bir köprü olarak yönetiyoruz. Bu sayede amacınıza uygun olmayan bir tekne veya tekne opsiyonları almak riskinden uzaklaştığınız gibi arzu ederseniz teknenizin transfer sürecinde eğitiminizi yapabilirsiniz.

FİYATLARIMIZ

Kendi teknenizde eğitim (yurt içi): 

Profesyonel eğitmenlerimiz ile birlikte haftalık 1500 € + yol 

 

Kendi teknenizde eğitim ve danışmanlık (yurt içi):

Atilla Gökova ile haftalık 3000 €

Tekne transferi mil başına 5 € (2 kişi)

+ yol giderleri (yurt dışı)