16E47ABB-648E-4E8F-B399-E32DCE4ADB05.jpe

Danısmanlık almak bilgiye verilen değerdir

Bizim deneyimimiz , sizin konforunuz...

Danışmanlık ülkemizde her ne kadar hak ettiği konumda olmasada özellikle yüksek meblalarda yapacağınız harcamalarınızda önemli bir yol oynamakta ve sorumluluk almaktadır. 

      Bizden danışmanlık hizmeti satın aldığınızda amacımız paranızın boşa harcanmamasını sağlamak , kişiliğinize , aile yapınıza ve bütçenize uygun tekneyi bulurken uzun vadede mutluluğunuzu sağlamaya çalışmaktır. 

     Geçmiş deneyimlerimiz , onlarca farklı tekneyi uzun süre kullanınmış olmamız , hiç bir firma ile ticari anlaşma yapmadan size uygunu aramamızda ki en anahtar kelime biz bir ürün satmıyoruz. Sadece yanlışı almanıza mani olmak istiyoruz. Çünkü biliyoruz ki hayaliniz için çok çalıştınız. 

Danısmanlık Seçeneklerimiz 

a ) Temel Danışmanlık 

Bu pakette size e posta üzerinden bir form yolluyoruz. Bu formu doldurup bize geri yolladığınızda süreç başlamış oluyor ve formda sorulan sorulardan yola çıkarak size uygun tekneleri listemeye başlıyoruz. 

Sonrasında minumum 1 saat online bir görüşme yapıyoruz. Bu görüşmede formda yazdıklarınızın yanısıra yüz yüze sorduğumuz sorular ile listelediğimiz teknelerin sayısını azaltıyoruz. 

Daha sonra tüm aşama e posta üzerinden ilerliyor ve size uygun olduğunu düşğndüüğümüz kullanılmış veya sıfır tekneleri size yolluyor yine sorular ile fikirlerinizi benimsemeye çalılıyoruz. 

Sizin adınıza tekne arama süremiz 1 ay sürüyor ve bir ayın sonunda size 3 tekne seçeneği , sebebleri , artı ve eksileriyle toparlanmış bir rapor hazırlıyoruz. Dilediğinizi satın almakta özgürsünüz , satın alma kısmında bir bir şey yapmıyoruz ancak sıfır bir tekneyi satın almaya karar verirseniz o aşamada tekneye alacağınız ekstraları sizinle birlikte derliyor ve satıcı tavaiyeleri dışında denizci tavsiyeleri ile bütçenizi korumaya çalışıyoruz. 

Temel pakette tekne transferi bulunmamaktadır arzu edilir ise ekstra satın alınabilir alınabilir. 

Temel danışmanlık fiyatı 
1500 Euro + Kdv ‘ dir... 

Tam Danısmanlık 

Bu pakette a paketinde bulunan her şeyin yanında + olarak survey hizmetide alabiliyorsunuz. Teknenizi seçtiniz , satın almaya karar verdiniz ve son aşamada eğer tekneniz 2. El ise biz tekneye gidiyor ve 2 adet survey raporu hazırlıyoruz. Birisi bizim deneyimlerimizden oluşan bir rapor ikinci rapor ise yetkili uluslararası bir survey ‘ in teknik raporudur. Aynı zamanda bildiğimiz bir tekne ise ki bu çok karşılaştığımız bir olay sizler için geçmişinide araştırıyoruz. 

Aynı zamanda teknemizde sizi ağırlıyor tam olarak doğru tekneleri listeliyebilmek adına sizinle sabah çıkıp akşam dönülen bir seyir yapıyoruz. Bu sayede fiziksel olarak ve kişilik olarak sizi daha iyi analiz ederken aynı zamanda ihtiyaçlarınız anlamında size yanlış bir seçenek sunmamak anlamında oldukça fazla veri topluyoruz. 

Tekneniniz yurt dışında ise bu paketin içerik fiyatının üstüne bazı zaruri bileşenler ekleniyor. Ancak temel olarak 

B) baketi 
1 aylık satın alma danışmanlığı 
Bulunan teknelere ön survey 
Ana tekneye ön ve geniş kapsamlı survey 
1 gün pendik marina çıkışlı size özel seyir 
Altyapı araştırması 
Gizlilik anlaşması 
Toplam 2 ay maksimum hizmet süresi 
4000 euro + Kdv 


Transfer hizmetlerimiz 

Atilla Gökova ile transfer arzu edilirse 
Mil başına 5 euro 
Tekne sahibine yolda yelken eğitimi + uygun görülürse kaptan ehliyeti 
Ulaşım masrafları + yakıt + erzak + transitlog ücretleri + duraklarda marina ücretleri 

Temin ettiğimiz transfer kaptanı ile transfer 
Mil başına 2.5 euro 
Ulaşım masrafları + yakıt + erzak + transitlog ücretleri + duraklarda marina ücretleri 

Erken öde %10 indirimi kazan!

Pendik Marintürk J ( juliet iskelesi ) 

atillagokovasailing 

0552 509 21 69 

  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • Instagram Clean
  • Pinterest Clean