top of page

Arzunuza Göre Bir Çok Seçenek 

Eğitimlerimiz

Eğitimlerimiz bir çok farklı şekilde uygulanmakta ve bazıları yıllık program dahilinde bazıları ise kişiye özel tasarlanmaktadır. Uzun yol deneyim seyirleri , yarış eğitimleri gibi bazı konseptlerimiz daha spontane gelişmekte bu bu sebep ile atillagokovasailing instagram sayfamızı takip etmenizi tavsiye ederim. Bu sayede son dakika çıkan iptaller veya organizasyonlardan haberdar olabilirsiniz. Eğitim detaylarımız ve fiyatlarına gelecek olursak ,  

A73203EB-286F-4F4F-BE50-624AD6A73CAE.heic

Tekne kapatarak eğitim alma

Eğer kalabalık gruplardan hoşlanmıyorsanız tek başınıza veya ekibiniz ile birlikte tekne kapatarak eğitiminizi alabilirsiniz. Bu konsepte tarihlerde size göre uyarlanır ve 3 gece 4 gün şeklinde seviyenize göre eğitim alabilirsiniz. Tekne kapama şeklinde eğitim almanın bedeli ise 

3 gece 4 gün eğitmenlerimiz ile 2500 euro 

3 gece 4 gün Atilla Gökova ile 300 Euro şeklindedir 

Rezervasyon aşamasında bize ihtiyacınız tam anlatırsanız doğru tekne seçimi ve sistem için Atilla Gökova sizleri yönlendirecektir.

Deneyim seyri 

Deneyim seyri konsepti tekne kapatmaya gerek olmadan bireysel olarak rezervasyon yapabildiğiniz bir sistemdir. Bu eğitimlerde Atilla Gökova ile sabahları teoriler yapıldıktan sonra denize açılınır ve gün batımına kadar yelken yapılır. Gün batımında döndüğümüz Rosemary restaurantta akşam yemeği ve eğlenceden sonra odalarımıza çekiliyor ve tazelenmiş şekilde sabah eğitimimize devam ediyoruz. 

Deneyim seyrinin 3 gece 4 gün fiyatı kişi başı 1000 euro olup çiftlere %20 indirim uygulanmaktadır. fiyatın içinde tekne , eğitim , konaklama ve kahvaltı dahildir. 

6164f786-9e11-4a9a-b47d-8c3504c5b761.JPG
bottom of page