top of page
D92FD5E4-C5FF-491B-9627-D9260BB77017_1_2

Üyelik Sistemi 

Üyelik sistemi zaman problemi olan veya yelken deneyimini bir yıla yayarak hem tatil yapmak hem de öğrendiklerinden kopmak istemeyen denizci adayları için tasarlanmış , eğlenceli , öğretici ve ekonomik bir programdır. Üyelik sisteminde yılda 10 hafta sonu toplamda 20 günü peşinen satın alır ve gelmek istediğiniz tarihleri bizlere  hafta önce bildirerek yaz kış yelken deneyimi yaşayabileceğiniz bir sisteme dahil olarak üyelik sisteminde kalan eventlerimizde ise aile üyesi olarak %40 indirime sahip olursunuz. 

Merkezimiz Çökerme koyunda yılların duayen işletmecisi Mahir bey ' in Rose Mary işletmesinde 8 odalı butik bir pansiyon olmanın yanı sıra harika lezzetler ve atmosfer sunan bir lokasyondadır. Üyelik sisteminde teknede konaklamak istediğinizde ekstra bir masrafınız bulunmamaktadır ancak o gün size özel bir odada kalmak isterseniz atillagokovasailing indirimi ile odalardan faydalanabilirsiniz. 

Üyelik sistemi sizleri gelişimin her aşamasında destekleyen ve ülkemizin değişken sürecinde 12 ay yelken yapılabilen Gökova körfezinde nefes almanız için kurgulanmıştır. 

Üyelik sistemi 1 yıllık bir sistem olup her gelişinizin minumum 2 günden kurgulandığı bir sistemdir ve Hocalarımız ile bol bol yelken yapabilmenize olanak sunar buna göre , 

2023 Temmuz ayında başlamak üzere 

Temmuz 2022 - Temmuz 1 2023 tarihine kadar 

20 Günlük total programızını her seferinde minimum 2 gün olmak kaydı ile bitirmeniz ve geleceğiniz tarihleri bize 1 hafta önceden bildirmeniz yeterlidir.  

Olmak kaydı ile sistemden tamamen faydalanabilirsiniz. 

 Üyelik sisteminde Euro kurundan bağımsız TL olarak 50.000 TL + Kdv fiyatı ile faydalanabilirsiniz. 

Merak ettiğiniz tüm detaylar sizlere rezervasyonunuzdan önce sözleşme örneği ile yollanacaktır. Ödeme koşullarımız kredi kartına taksit veya nakit taksit yada peşin olmak kaydıyla değişmektedir. 

bottom of page